Ogłoszenia Parafialne
XXIX Niedziela zwykła 20 października 2019 r.      W zakrystii i w kancelarii parafialnej, przyjmujemy na Wypominki jednorazowe odczytywane na cmentarzach 1 listopada, oraz na Mszę św. zbiorową za zmarłych odprawianą w każdy drugi piątek miesiąca o godz. 19.00....

wiecej

Strona na Facebook

Odwiedź nas na Facebooku

Kontakt

Parafia pod wezwaniem św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny.
ul. Helenowska 3
05-804 Pruszków
kancelaria: 22 728 19 92
tel. i fax proboszcz: 22 728 44 93

Konto parafialne Bank PEKAO SA
16 1240 6380 1111 0000 5113 5001

www.sw-jozef.pl

Ogłoszenia parafialne

XXIX Niedziela zwykła

20 października 2019 r.

     W zakrystii i w kancelarii parafialnej, przyjmujemy na Wypominki jednorazowe odczytywane na cmentarzach 1 listopada, oraz na Mszę św. zbiorową za zmarłych odprawianą w każdy drugi piątek miesiąca o godz. 19.00.
     W sobotę 26 października o godz. 17.00 w kościele dolnym odbędzie się konferencja przed chrztem dla rodziców i chrzestnych, którzy w październiku zamierzają ochrzcić swoje dzieci. Zapraszamy.
    Chór parafialny bardzo serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na próby, które odbywają się w niedzielę o godz. 18.00. Potrzeba przede wszystkim głosów męskich, dlatego szczególnie zapraszamy mężczyzn, którzy potrafią i nie boją się śpiewać.
    Bóg zapłać za ofiary składane w ubiegłą niedzielę w związku z tacą inwestycyjną.
    Młode Skrzydło zaprasza wszystkich parafian na adorację prowadzoną w najbliższą środę po Mszy Św. wieczornej czyli ok. godziny 19.00.
    Dziś przez cały dzień przy wyjściu z kościoła Młode Skrzydło zbiera różańce dla więźniów. Bóg zapłać za wszelka pomoc.
    Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym polecamy artykuł pt: „Przepis na Nobla” – o tajemnicy sukcesu Olgi Tokarczuk; w Niedzieli warto przeczytać artykuł pt: „Dziennikarka Jana Pawła II”, w tygodniku Idziemy polecamy do przeczytania artykuł pt: „Szpieg w komórce”. Jest także najnowszy październikowy Mały Gość Niedzielny dla dzieci.
    W minionym tygodniu odeszła z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności Śp. Krystyna Marat - polećmy ją Bożemu miłosierdziu

Postaw Boga na pierwszym miejscu