Ogłoszenia Parafialne
II Niedziela Wielkiego Postu 28 lutego 2021 r.       W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej w każdy piątek dla dzieci o godz. 16.30 i dla dorosłych o godz. 17.15, oraz nabożeństwo Gorzkich Żali z nauką pasyjną, w niedziele o...

wiecej

Strona na Facebook

Odwiedź nas na Facebooku

Kontakt

Parafia pod wezwaniem św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny.
ul. Helenowska 3
05-804 Pruszków
kancelaria: 22 728 19 92
tel. i fax proboszcz: 22 728 44 93

Konto parafialne Bank PEKAO SA
16 1240 6380 1111 0000 5113 5001

www.sw-jozef.pl

Intencje Mszy Św.

 28 lutego –  06 marca 2021

 28 lutego –  II Niedziela Wielkiego Postu

  7.00 - + Annę, Leonarda, Władysławę, Czesława oraz Dziadków i Chrzestnych
  8.30 -     W 67 rocz. Chrztu Św. Marii o bł. Boże i potrzebne łaski
10.00 - + Janinę w 7 rocz. śm., Stefana, Józefa i Irenę Janiszewskich
11.30 - + Longinę Wasienko (greg. 28)   
13.00 -    W intencji Marka z okazji 45 urodzin, dziękując Panu Bogu za życie, z  prośbą o bł. Boże, opiekę MB i Św. Józefa na dalsze lata życia
13.00 - + Łucję i Jana Kuśmirek
18.00 -     Dziękczynna w 5 urodziny Mai z prośbą o zdrowie, potrzebne łaski i opiekę
                MB dla niej, jej rodziców i siostry Agaty  


01 marca – Poniedziałek
  7.00 - + Halinę (greg. 1)
  7.00 - + Longinę Wasienko (greg. 29)
  8.00 - + Mariannę Pietrzak w rocz. śm.
  8.00 -     W intencjach ofiarodawcy
18.00 -     MSZA ZBIOROWA

02 marca – Wtorek
  7.00 - + Halinę (greg. 2)
  7.00 -     Dziękując Bogu za wszelkie łaski dla Elżbiety i Agnieszki z prośbą o bł.
                Boże
  8.00 - + Helenę o radość wieczną
18.00 - + Longinę Wasienko (greg. 30)   
18.00 - + Jana i Helenę Wojteckich

03 marca – Środa

  7.00 -     O zdrowie dla  Stasia Królika oraz o wytrwałość i siłę dla rodziców
  7.00 - + Czesława Orlińskiego
  8.00 - + Halinę (greg. 3)
18.00 - + Jerzego Ochenkowskiego w 10 rocz. śm.
18.00 -     O bł. Boże i potrzebne łaski dla Wspólnoty Misja Św. Teresy

04 marca – Czwartek – Święto Św. Kazimierza, Królewicza
  7.00 - + Bogdana Kamińskiego w 7 rocz. śm.
  7.00 - + Sylwię Sielużycką
  8.00 - + Halinę (greg. 4)
18.00 -     O bł. Boże i opiekę MB, Św. Teresy dla naszego bpa Kazimierza, kapłanów     
           naszej parafii oraz kapłanów za których modli się Wspólnota Misji Św. Teresy
18.00 - + Elżbietę Bukowską we 4 rocz. śm.

05 marca – Piątek
  7.00 - + Jacka Augustyniak
  7.00 - + Jadwigę Zemełko  
  8.00 - + Halinę (greg.5)
  8.00 -     W intencjach ofiarodawcy
18.00 - + Wacławę, Tadeusza, Witolda Strzemiecznych, Józefę i Pawła Zagrajek,
                 Sylwię Sadowską

06 marca – Sobota
  7.00 - + Jacka Augustyniak miesiąc po śmierci
  7.00 - + Bożenę Zych miesiąc po śmierci    
  8.00 - + Halinę (greg. 6)
  8.00 - + Anię Szatanik intencja od LSO
18.00 - + Halinę, Czesława i Mirosława Rozbickich

07 marca –  13 marca 2021

 07 marca –  III Niedziela Wielkiego Postu
  7.00 - + Wiesława Dąbrowskiego w 1 rocz. śm.
  8.30 - + Halinę (greg. 7)
10.00 - + Tadeusza i Czesława Ambroziak
11.30 -     W 40 urodziny Marcina Karasia o bł. Boże, opiekę MB i wszelkie łaski –
                int. od żony i dzieci  
13.00 -     Za Parafian
13.00 - + Zofię Goławską w 5 rocz. śm. o radość zbawienia
18.00 - + Rodziców Ryszarda Oprządek, Kazimierza Pipka, Agnieszką Cylkowską i
                dziadków obojga stron


08 marca – Poniedziałek

  7.00 - + Stanisława Materskiego w 22 rocz. śm.
  7.00 - + Jadwigę Zemełko miesiąc po smierci
  8.00 - + Halinę (greg. 8)
  8.00 - + Zdzisława i Janusza Kusak oraz ich rodziców
18.00 -     MSZA ZBIOROWA

09 marca – Wtorek
  7.00 - + Henryka i Macieja Trojanowskich
  7.00 - + Jacka Augustyniak
  8.00 - + Halinę (greg. 9)
18.00 - + Janinę Rokicką w 25 rocz. śm.
18.00 - + Przemysława Nowakowskiego w 20 rocz. śm.

10 marca – Środa
  7.00 - + Józefa Grochowskiego w 37 rocz. śm., Helenę i Lesława Grochowskich,
                Katarzynę, Kazimierza i Stanisława Szczerbickich
  7.00 - + Stanisława Koleckiego w 1 rocz. śm.
  8.00 - + Halinę (greg. 10)
18.00 - + Mieczysława Klimek (m)
18.00 - + Stanisława Szumskiego (m)

11 marca – Czwartek

  7.00 - + Jadwigę Zemełko
  7.00 - + Edwarda Jankowskiego i CR. Jankowskich
  8.00 - + Halinę (greg. 11)  
18.00 - + Tomasza Palewskiego
18.00 - + Krzysztofa Wosk w 11 rocz. śm.

12 marca – Piątek
  7.00 - + Jadwigę Piekut w 2 rocz. śm.
  7.00 -     O bł. Boże i wszelkie łaski dziękując za opiekę dla Julii w 16 urodziny
  8.00 - + Halinę (greg. 12)
  8.00 -     W intencji Aleksandry w 1 ur. z prośba o zdrowie, bł. Boże i opiekę MB
18.00 -     MSZA ŚW. WYPOMINKOWA

13 marca – Sobota
  7.00 - + Ryszarda Kobańskiego
  7.00 - + Jadwigę Zemełko    
  8.00 - + Halinę (greg. 13)
  8.00 - +
18.00 - + Stanisława Gietka (m) w 1 rocz. śm.

14 marca –  20 marca 2021

 14 marca –  IV Niedziela Wielkiego Postu
  7.00 - + Józefa i Mariannę Gawlikowskich i ich rodziców oraz Józefa i Krystynę
                Urbańskich
  8.30 - + Halinę (greg.14)
10.00 - + Józefa i Weronikę Matrzak
11.30 - + Józefa Skonecznego - imieninowa
13.00 -     Za Parafian
13.00 - + Stanisława Kowalskiego w 15 rocz. śm, Wiesława i Marię Kowalskich,
                Edwarda Przybysia
18.00 - + Longinę Wasienko w 1 rocz. śm.


15 marca – Poniedziałek
  7.00 - + Olgę Cieniuch
  7.00 -    Za Parafian  (z 28 lutego)
  8.00 - + Halinę (greg. 15)
  8.00 -    W intencjach ofiarodawcy
18.00 -     MSZA ZBIOROWA

16 marca – Wtorek

  7.00 - + Janusza Głowackiego
  7.00 - +
  8.00 - + Halinę (greg. 16)
18.00 - + Alfreda Trojgo (m)w 12 rocz. śm. i CR Trojgo
18.00 - + Danielę Cedro (?)

17 marca – Środa

  7.00 - + Małgorzatę Pieczyńską, Anielę, Stanisława i Zenona Młynarczyk
  7.00 - + Zbigniewa Bukowskiego - imieninowa
  8.00 - + Halinę (greg. 17)
18.00 - + Zbigniewa, Czesławę i Bronisława Szymańskich
18.00 - + Czesława Brewczuka

18 marca – Czwartek
  7.00 - + Eugeniusza Wachowiak miesiąc po śmierci
  7.00 - + Olgę Cieniuch miesiąc po śmierci
  8.00 - + Halinę (greg. 18)
18.00 -     Intencja Odnowy w Duchu Św.
18.00 - + Zofię i Bogdana Stańczuk, Tadeusza Kacprzaka

19 marca – Piątek – Uroczystość Św. Józefa - Odpust
  7.00 - +
  7.00 - + Józefa Łapka (m)
  8.00 - + Halinę (greg. 19)
  8.00 - + Władysławę Sapis w 9 rocz. śm. i CR. Pawlaków i Kowalskich
18.00 -     Za Parafian
18.00 - + Józefa Rosa    

20 marca – Sobota
  7.00 - + Jana Cieślaka w 20 rocz. śm., Sabinę i Krzysztofa Cieślaków oraz CR.
               Rendaszków
  7.00 - + Anię Szatanik – int. od LSO    
  8.00 - + Halinę (greg. 20)
  8.00 - + Bogdana Kowalskiego w 8 rocz. śm.
18.00 - + Kazimierza Mroczek; Wandę i Bronisława Banasiak, Czesława Rojek i
                Katarzynę Skubalską