Ogłoszenia Parafialne
XX Niedziela zwykła 19 sierpnia 2018 r.     W najbliższą sobotę 25 sierpnia o godz. 17.00 w kościele dolnym odbędzie się konferencja przed chrztem dla rodziców i chrzestnych, którzy we wrześniu zamierzają ochrzcić swoje dzieci. Zapraszamy....

wiecej

Kontakt

Parafia pod wezwaniem św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny.
ul. Helenowska 3
05-804 Pruszków
kancelaria: (022) 728-19-92
tel. i fax proboszcz: (022) 728-44-93

Konto parafialne Bank PEKAO SA
16 1240 6380 1111 0000 5113 5001

www.sw-jozef.pl

Intencje Mszy Św.

17 sierpnia – Piątek – Wspomnienie Św. Jacka

  7.00 - + Helenę Szewczyk  
  8.00 - + Andrzeja Szczęsnego 4 miesiące po śmierci
19.00 - + Tadeusza Obłuskiego w 22 rocz. śm.

18 sierpnia – Sobota
 
7.00 - + Kamilę Wołowską w rocz. śm.
  8.00 - + Czesława Kaszewiaka w 22 rocz. śm.
19.00 - + Zbigniewa Erdmana w 31 rocz. śm. i CR. Erdmanów i Zawłockich 
19 sierpnia – 25 sierpnia 2018

19 sierpnia – XX Niedziela zwykła
  7.00 - + Ewę Dębińską i Zofię Mendygrał
  8.30 - + Alicję Głarzewską w 4 rocz. śm.
10.00 - + Marię Solecką w 5 rocz. śm.
11.30 -     O bł. Boże, opiekę MB i łaski dla Izabeli i Marcina w 1 rocz. ślubu  
13.00 -     W intencji Parafian
19.30 - + Janinę, Stanisława Szafrańskich; Jadwigę i Gabrielę Chodacz; Andrzeja
                Adamczyka i Andrzeja Woszczyk w 4 rocz. śm.

20 sierpnia – Poniedziałek – Wspomnienie Św. Bernarda
 
7.00 - + Katarzynę Krzemińską w 4 rocz. śm.
  8.00 -     O pomyślną operację, łaskę zdrowia i potrzebne łaski dla Ewy  
19.00 -     MSZA ZBIOROWA

21 sierpnia – Wtorek - Wspomnienie Św. Piusa X
 
7.00 -     O powrót na łono Kościoła i zdrowie dla Stanisława i Jego Rodziny
  8.00 - + Jana Chmielewskiego (intencja od sąsiadów)
19.00 -    Dziękczynna w 11 r. ślubu Anny i Daniela z prośbą o bł. Boże i opiekę MB

22 sierpnia – Środa – Wspomnienie NMP Królowej
 
7.00 -     O bł. Boże, opiekę MB i dary Ducha Św. dla Agnieszki i Adriana
  7.00 - + Zygmunta Wisznickiego miesiąc po śmierci
  8.00 - + Za dusze w czyśćcu cierpiące
19.00 - + Edwarda Niemyjskiego w 3 rocz. śm.

23 sierpnia – Czwartek
 
7.00 - + Teresę Rzepecką-Pawluk miesiąc po pogrzebie
  7.00 - + Jarosława Wycecha
  8.00 -     W 4 rocz. ślubu Anny i Alberta APTACY dziękczynna z prośbą o bł. Boże,
                opiekę MB i potrzebne łaski dla nich i ich córki Alicji 
19.00 - + Józefa Rosa w 3 rocz. śm.

24 sierpnia – Piątek – Święto Św. Bartłomieja
 
7.00 - + Teresę Głogowską miesiąc po pogrzebie
  8.00 - + Łukasza Nowackiego i Franciszka Stolarczyka
19.00 - + Henryka Ochnio w 7 rocz. śm.; Juliannę i Stanisława Ochnio oraz Annę i
                Felicję Lechnio

25 sierpnia – Sobota
 
7.00 - + Stanisława, Leokadię, Marię i Jana ROGOLSKICH; Zofię Kraska
  8.00 - + Piotra Chmarzyńskiego i Barbarę Kotewicz
19.00 - + Adama Śmiecikowskiego i zm. rodziców

26 sierpnia – 01 września 2018

26 sierpnia – XXI Niedziela – Uroczystość NMP Częstochowskiej
  7.00 -     W 1 rocz. ślubu Michała i Justyny o bł. Boże, opiekę MB i wszelkie łaski
                 na dalsze lata
  8.30 - + Annę Mikulską
10.00 - + Krystynę Ciborowską w 1 rocz. śm.
11.30 -     Dziękczynna w 11 rocz. ślubu Agnieszki i Jarosława o umocnienie w
                miłości i jedności, ochronę od zła, Boże prowadzenie i bł. dla CR
13.00 -     W intencji Parafian
19.30 -     O bł. Boże i wszelkie łaski, opiekę MB dla Grażyny i Zdzisława w 40 rocz.
                 ślubu

27 sierpnia – Poniedziałek – Wspomnienie Św. Moniki
 
7.00 - + Lesława Grochowskiego w 1 rocz. śm.; Józefa i Helenę Grochowskich;
                Kazimierza, Katarzynę i Stanisława Szczerbickich
  8.00 - + Elżbietę i Stefana Kosińskich
19.00 -     MSZA ZBIOROWA

28 sierpnia – Wtorek – Wspomnienie Św. Augustyna
 
7.00 - + Jadwigę Godlewską
  7.00 -     W kolejne rocz. ślubu Magdaleny i Pawła; Piotra i Dominiki oraz Pawła i
                Niny z prośbą o bł. Boże, opiekę MB i wzrastanie we wzajemnej miłości
  8.00 - + Danutę Grudo w 2 rocz. śm.
19.00 -    W intencji Agnieszki w 34 urodziny o bł. Bożę, opiekę MB i wszelkie łaski

29 sierpnia – Środa – Wspomnienie Męczeństwa Św. Jana Chrzciciela
 
7.00 - + Danutę Gawart w 4 rocz. śm.
  7.00 - + Karolinę Likos
  8.00 - + Adama Kijankę miesiąc po śmierci
19.00 - + Teresę Krzejszczak w 10 rocz. śm.

30 sierpnia – Czwartek
 
7.00 -     O szczęśliwą podróż i powrót do domu
  7.00 -
  8.00 - + CR. Kępów
19.00 - + Stanisława Salamonowskiego w 12 rocz. śm.

31 sierpnia – Piątek
 
7.00 - + Edwarda Woźniaka w 20 rocz. śm. i Barbarę Woźniak; Stefana i Zofię
                Perkowskich
  7.00 -     Karolinę Likos
  8.00 -     Dziękczynna z prośba o potrzebne łaski, opiekę MB i Ducha Św. dla Alicji
                i Zbigniewa Rudzińskich w 50 rocz. ślubu
19.00 - + Kamila Borowskiego i Kelly Mahoney w 5 rocz. śm.

01 września – Sobota
 
7.00 - + Marzenę Flaszczyńską (greg. 1)
  7.30 - + Tadeusza Antoniaka w 17 rocz. śm.
  8.00 - + Alfreda ZYGMUNT (m) (greg. 1)
18.00 -     Za poległych w obronie Ojczyzny
19.00 -

02 września – 08 września 2018

02 września – XXII Niedziela zwykła
  7.00 - + Alfreda ZYGMUNT (m) (greg. 2)
  8.30 - + Kazimierza, Kazimierę, Mirosławę i Marię Wiewiórka
10.00 - + Anusza Skonecznego w 6 rocz. śm.
11.30 -     O bł. Boże i opiekę MB dla syna Piotra z okazji urodzin i syna Marka
13.00 -     W intencji Parafian
18.00 - + Marzenę Flaszczyńską (greg. 2)
19.30 - 

03 września – Poniedziałek
 
7.00 - + Marzenę Flaszczyńską (greg. 3)
  7.30 - + Alfreda ZYGMUNT (m) (greg. 1)
  8.00 -     ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO
18.00 -     MSZA ZBIOROWA
19.00 - + Mariannę Wodzińską w 30 rocz. śm. i Stefana Sameryt 

04 września – Wtorek
 
7.00 - + Marzenę Flaszczyńską (greg. 4)
  7.30 - + Ignasia Gocana
  8.00 - + Alfreda ZYGMUNT (m) (greg. 4)
18.00 - + Jadwigę 11 rocz. śm. oraz Ksawerego i CR. Toruńskich
19.00 - +

05 września – Środa
 
7.00 - + Marzenę Flaszczyńską (greg. 5)
  7.30 - + Wincentego i Kazimierza Orłowskich
  8.00 - + Alfreda ZYGMUNT (m) (greg. 5)
18.00 - + Stefana, Stefanię, Zdzisława i Franciszka Ciura
19.00 - + Marka Ciołek w 8 rocz. śm. oraz Stanisławę i Mirosława Ciołek

06 września – Czwartek
 
7.00 - + Marzenę Flaszczyńską (greg. 6)
  7.30 - + Zdzisława Godlewskiego
  8.00 - + Alfreda ZYGMUNT (m) (greg. 6)  
18.00 - + Beatę Sawicką
19.00 - + Bronisławę Włodarczyk i Annę Karwaszewską

07 września – Piątek
 
7.00 - + Wojciecha Łojkowskiego w 3 rocz. śm.   
  7.30 - + Alfreda ZYGMUNT (m) (greg. 7)
  8.00 - + Halinę Rozbicką (int. od Apostolatu Maryjnego)
18.00 -     O bł. Boże dla Alicji i Zbigniewa w 50 rocz. ślubu, o zdrowie, opiekę MB i
                wszelkie potrzebne łaski dla Jubilatów ich dzieci i wnuków
19.00 - + Marzenę Flaszczyńską (greg. 7)

08 września – Sobota
 
7.00 -     W intencji Kół Żywego Różańca o bł. Boże i opiekę MB oraz w int.
                kapłanów
  7.30 - + Marzenę Flaszczyńską (greg. 8)
  8.00 - + Alfreda ZYGMUNT (m) (greg. 8)
18.00 -     Dziękczynna z prośbą o bł. Boże i łaski dla Roberta
19.00 -   

09 września – 15 września 2018

09 września – XXIII Niedziela zwykła
  7.00 - + Józefa, Mariannę Gawlikowskich i ich rodziców, oraz Krystynę i Jana
                Urbańskich
  8.30 - 
10.00 - + Alfreda ZYGMUNT (m) (greg. 9)
11.30 -     W 1 urodziny Natalii dziękczynna za dar życia z prośbą o zdrowie i dar
                przyjaźni z Jezusem oraz opiekę MB
13.00 -     W intencji Parafian
18.00 - + Marzenę Flaszczyńską (greg. 9)
19.30 - + Marię, Stanisława, Tadeusza Andrzejak oraz Marka Pokropka

10 września – Poniedziałek
 
7.00 - + Marzenę Flaszczyńską (greg. 10)
  7.30 - + Zofię i Bolesława Pietrzak
  8.00 - + Alfreda ZYGMUNT (m) (greg. 10)   
18.00 -     MSZA ZBIOROWA
19.00 - + Łukasza Nowackiego  

11 września – Wtorek
 
7.00 -     Dziękczynna w 5 rocz. ślubu Iwony i Łukasza z prośbą o bł. Boże i
                wszelkie łaski
  7.30 - + Władysławę Wodnicką w 40 rocz. śm.
  8.00 -     W intencji Ojczyzny
18.00 - + Marzenę Flaszczyńską (greg. 11)
19.00 - + Alfreda ZYGMUNT (m) (greg. 11)

12 września – Środa
 
7.00 -
  7.30 -     Dziękczynna w 20 rocz. ślubu z prośbą o bł. Boże i potrzebne łaski dla
                Anety i Artura Krop i ich Rodziny
  8.00 - + Alfreda ZYGMUNT (m) (greg. 12)
18.00 - + Marzenę Flaszczyńską (greg. 12)
19.00 - +

13 września – Czwartek
 
7.00 - + Barbarę Bandysiak
  7.30 - + Franciszka, Janinę, Teodozję Kurowskich, Antoniego Burchardt
  8.00 - + Alfreda ZYGMUNT (m) (greg. 13)  
18.00 - + Marzenę Flaszczyńską (greg. 13)
19.00 - + Antoniego Gołos w 4 rocz. śm.; Rodziców Sikora: Jana, Natalii i brata
                Zdzisława

14 września – Piątek
 
7.00 - + Marzenę Flaszczyńską (greg. 14)  
  7.30 - + Barbarę Bandysiak
  8.00 - + Alfreda ZYGMUNT (m) (greg. 14)
18.00 - + Mieczysława Hryciuka
19.00 -     MSZA ZBIOROWA WYPOMINKOWA

15 września – Sobota
 
7.00 - + Krystynę Pietras w 10 rocz. śm.
  7.30 - + Marzenę Flaszczyńską (greg. 15)
  8.00 - + Alfreda ZYGMUNT (m) (greg. 15)
18.00 - + Janinę i Edwarda Wierciochowskich  
19.00 - + Kazimierza Mroczek; Halinę i Zdzisława Mosak; Wandę i Bronisława  
                Banasiak