Ogłoszenia Parafialne
II Niedziela zwykła  20 stycznia 2019 r.     W dniu dzisiejszym zapraszamy na Mszę św. prymicyjną ks. Bartosza Jankowskiego o godz. 13.00; natomiast po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu Chóru Filharmonii Narodowej. Uwaga!...

wiecej

Kontakt

Parafia pod wezwaniem św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny.
ul. Helenowska 3
05-804 Pruszków
kancelaria: 22 728 19 92
tel. i fax proboszcz: 22 728 44 93

Konto parafialne Bank PEKAO SA
16 1240 6380 1111 0000 5113 5001

www.sw-jozef.pl

Intencje Mszy Św.

19 stycznia – Sobota – Wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara
  7.00 - + Barbarę Zielińską w 6 rocz. śm.
  8.00 - + Zbigniewa Skibskiego (greg. 19)
18.00 -     Dziękują P. Bobu za otrzymane łaski w 44 rocz. sak. małżeństwa Ireny i
                Artura z prośbą by Bóg wypełnił ich serca miłością i światłem Ducha Św.
19.00 - + Henryka Bartoszewskiego i Włodzimierza Szeląg

20 stycznia – 26 stycznia 2019

20 stycznia – II Niedziela zwykła
  7.00 - + Andrzeja Kowalskiego w 7 rocz. śm.; Irenę Jarzyna i zm. z CR. Jarzyna
  8.30 - + Jadwigę i Stefana Nowak; Jana Łasińskiego    
10.00 - + Małgorzatę Jerin
11.30 - + Zbigniewa Skibskiego (greg. 20)
13.00 -     Za Parafian  
18.00 - + Ryszarda Oprządek miesiąc po śmierci
19.30 - + Natalię Jaszczuk w 5 rocz. śm.

21 stycznia – Poniedziałek – Wspomnienie Św. Agnieszki
 
7.00 - + Agnieszkę, Jana, Romanę Znalezionych; Kazimierza Dziewickiego
  7.00 -     W intencji Agnieszki w dniu imienin o opiekę MB i bł. Boże dla Niej
  8.00 - + Zbigniewa Skibskiego (greg. 21)
18.00 -     MSZA ZBIOROWA
19.00 -     W dniu imienin Agnieszki o bł. Boże i potrzebne łaski

22 stycznia – Wtorek
 
7.00 - + Stanisławę, Janinę, Elżbietę Szeląg; Barbrę Gołąbek i CR. Gołąbków,
                Iwańskich i Ruta
  7.00 - + Jana Skłodowskiego w 30 rocz. śm.
  8.00 -     O bł. Boże, opiekę MB i potrzebne łaski
18.00 - + Zbigniewa Skibskiego (greg. 22)
19.00 - + Dziadków Zofię i Kazimierza Łoguckich

23 stycznia – Środa
 
7.00 - + Jana Woźnicę w rocz. śm.
  7.00 -     O pokój i pojednanie w naszej Ojczyźnie
  8.00 - + Franciszka Stolarczyka i Łukasz Nowackiego
18.00 - + Zbigniewa Skibskiego (greg. 23)
19.00 - + Ksawerego Karola Lecha w 2 rocz. śm.

24 stycznia – Czwartek – Wspomnienie Św. Franciszka Salezego
 
7.00 - + Zbigniewa Skibskiego (greg. 24)
  7.00 -     W intencji Panu Bogu wiadomej
  8.00 - + Tadeusza Kołodziejczyka w 29n rocz. śm.
18.00 - + Antoniego i Annę Szczepaniak; Czesławę i Franciszka Łagowskich
19.00 - + Czesławę, Alicję, Tadeusza Pakowskich; Franciszka Mąkosa

25 stycznia – Piątek – Święto Nawrócenia Św. Pawła
 
7.00 - + Zygmunta w 10 rocz. śm.
  7.00 -     O bł. Boże i potrzebne łaski dla Agnieszki z okazji jej urodzin
  8.00 - + Zbigniewa Skibskiego (greg. 25)
18.00 - + Genowefę w 30 rocz. śm. i Józefa Krzywda
19.00 - + Czesławę Bejda w 19 rocz. śm.

26 stycznia – Sobota – Wspomnienie Św. Tymoteusza i Tytusa
 
7.00 - + Janinę i Franciszka Wojtczaków
  8.00 - + Zbigniewa Skibskiego (greg. 26)
18.00 -     W dniu urodzin Teresy i Wojciecha o bł. Boże i potrzebne łaski
19.00 - + Mieczysława, Antoninę i Grzegorza Strójwąs

27 stycznia – 02 lutego 2019

27 stycznia – III Niedziela zwykła
  7.00 - + Krzysztofa Florczak w 9 rocz. śm. i Mariannę Florczak w 7 rocz. śm.
  8.30 - + Genowefę, Bolesława, Zdzisława i Grzegorza Ratyńskich  
10.00 - + Zbigniewa Skibskiego (greg. 27)
11.30 -     Dziękczynna za dar życia Agnieszki z prośbą o bł. Boże, ochronę od zła,
                dary Ducha Św. i laskę pełnienia woli Bożej
13.00 -     Za Parafian  
18.00 - + Rozalię ….
19.30 - + Witolda Radeckiego w 14 rocz. śm.

28 stycznia – Poniedziałek – Wspomnienie Św. Tomasza z Akwinu
 
7.00 - + Barbarę Ziółkowską w 10 rocz. śm.
  8.00 - + Zbigniewa Skibskiego (greg. 28)
18.00 -    MSZA ZBIOROWA
19.00 -   

29 stycznia – Wtorek
 
7.00 -     Dziękczynna za życie Filipa w 3 urodziny
  8.00 - + Józefa, Andrzeja, Danutę, Janusza i Waldemara   
18.00 - + Zbigniewa Skibskiego (greg. 29)
19.00 -     Dziękczynna za dar życia Sebastiana oraz otrzymane łaski z okazji 22
                urodzin z prośbą o dalsze prowadzenie przez Chrystusa

30 stycznia – Środa
 
7.00 - 
  8.00 - 
18.00 - + Zbigniewa Skibskiego (greg. 23)
19.00 - + Marka Wach w 1 rocz. śm.

31 stycznia – Czwartek – Wspomnienie Św. Jana Bosko
 
7.00 - + Ksawerego i Jadwigę i CR. Toruńskich
  8.00 - 
18.00 - + Mariannę Pękalską
19.00 -     Dziękczynna za otrzymane łaski z prośba o dalsze bł. Boże dla Elżbiety i
                Agnieszki

01 lutego – Piątek
 
7.00 - 
  8.00 - 
18.00 -     Dziękczynna z okazji 10 urodzin Tosi z prośbą o bł. Boże i łaski dla CR.
19.00 - 

02 lutego – Sobota - Święto Ofiarowania Pańskiego
 
7.00 -     O bł. Boże, opiekę MB dla członków Kółek Żywego Różańca i ich rodzin
                oraz w intencji kapłanów
  8.00 - + Honoratę, Wacława Gremblickich;  Zofię i Czesława Szadkowskich
  9.00 - + Mariannę Sapis w 14 rocz. śm. i Jana Sapis
18.00 - + Krzysztofa Słoneckiego w 7 rocz. śm.
19.00 - + Romana w 5 rocz. śm.